Najbliższa edycja

History Makers 2019
Daty zostaną podane w późniejszym terminie,  Kiczyce, Ośrodek h2o

History Makers Poland

Co? Gdzie? Jak?

Ponad 10 lat temu około 100 chrześcijańskich liderów z różnych kościołów główkowało i zastanawiało się co by zostało, gdyby wybrać najważniejsze prawdy Biblii. Jeśli by tak odcedzić i zobaczyć na co kładziony jest największy nacisk, co tak naprawdę jest najważniejsze w Bożym Słowie, co jest taką esencją? Doszli do wniosku, że jest takich 8 zasadniczych prawd / wartości, które w History Makers nazywamy filarami rozwoju.

Podczas naszego wyjazdu będziemy omawiać każdy z tych ośmiu filarów – w sposób bardzo interaktywny, praktyczny i osobisty, żeby pogłębić nasze zrozumienie Bożej woli. Będziemy mieli świetne okazje, żeby uczyć się od siebie nawzajem, razem uwielbiać Boga i po prostu cieszyć się poznawaniem innych o podobnych wartościach.

History Makers jest adresowane do młodych osób zaangażowanych w służbę w Kościele i dla liderów służb. Ten weekend ma zadanie wyposażyć do dalszej służby, poruszając nasze serce, umysł i dając narzędzia do realizacji planów.

Głęboka więź z Bogiem

Bóg szuka oddanych mu mężczyzn i kobiet, którzy będą odważnymi liderami w oparciu o głęboką więź z Bogiem.

Pasja do zgubionych

Bóg poszukuje oddanych mężczyzn i kobiet, których łączy wspólna pasja względem tych, którzy żyją bez Boga.

Przywództwo z wizją

Bóg poszukuje ludzi, którzy – wierni Biblii – odkrywają wizję, wyznaczają cele, mobilizują Ciało Chrystusa i przezwyciężają przeszkody, aby dotrzeć do wszystkich narodów dla Jezusa.

Ewangelizacja dostosowana do kultury

Bóg poszukuje ludzi, którzy żyją i głoszą Ewangelię z uwzględnieniem odpowiednich aspektów kulturowych, stosowną wrażliwością i mocą tak, aby odwieczna prawda o Dobrej Nowinie mogła być zrozumiana i odebrana w odpowiedni sposób przez ludzi wszystkich kultur świata.

Pomnażanie liderów

Bóg poszukuje mężczyzn i kobiet, którzy prowadzą i szkolą innych liderów, stając się ich mentorami, zaś ci – z kolei – stają się liderami liderów, efektywnie kształcąc innych.

Priorytet rodziny

Bóg poszukuje ludzi, którzy są przekonani, że rodzina stanowi Bożą cegiełkę w budowaniu społeczności ludzkiej i dla których rodzina jest priorytetem w wychowywaniu liderów.

Wierne zarządzanie

Bóg poszukuje ludzi, którzy wiernie zarządzają finansami, czasem i darami duchowymi w swoim życiu i duszpasterstwie, szerząc Dobrą Nowinę wśród innych.

Integralne życie

Bóg poszukuje ludzi integralnych, którzy przeżywają swoje życie w świętości, zdając z niego sprawę przed Bogiem i Ciałem Chrystusa. Integralne życie przysparza chwały Panu, chroni przywódców przed upadkiem i zachęca do rozwoju.

Informacje o obozie

 • Kiedy/gdzie?

  Kiedy/gdzie?

  Daty zostaną podane w późniejszym terminie

 • Dla kogo?

  Dla kogo?

  Masz 18-35 lat? Angażujesz się w Kościele? Szukasz rozwoju? Dla Ciebie!

 • Koszty

  Koszty

  Koszt zostanie podany w późniejszym terminie

HM Polska

Jest wesoło :)

Play   

Świadectwa absolwentów

Zobaczcie co mówią o obozie osoby, które go przeżyły...

Ania, Studentka

Jeśli chodzi o wyposażenie do służby Bogu - myślę, że to najlepszy obóz ever!

Mateusz, Student

To był dla mnie naprawdę wyjątkowy tydzień. Spędziłem dosyć dużo czasu sam na sam z Bogiem i było to głębokie przeżycie. Dzięki temu nasza relacja jest teraz bogatsza, gdyż moja wiara wzrosła. Bóg wypełnił mnie pokojem i przekonaniem, że idę we właściwym kierunku, ale muszę się bardziej poświęcić. Chcę czytać Biblię każdego dnia i spędzać więcej czasu na modlitwie - czuję, że to będzie kluczowe.

Sonia, Studentka

W tym tygodniu Bóg dokładnie pokazał mi co mam robić w najbliższej przyszłości. Są to zadania, które chciałam ominąć, do których zbytnio się nie paliłam. Teraz moje serce jest dla nich rozpalone, bo będę je robić jak dla Pana. Moje nastawienie do nich się zmieniło. Bóg dał mi odwagę i wiele potrzebnej wiedzy. Zdałam sobie sprawę, że On pragnie mojej obecności, żebym zwracała moje oczy na Niego! Czy to nie wspaniałe?

Więcej świadectw >>

kontakt

Najbliższa edycja:

Daty zostaną podane w późniejszym terminie,

Kiczyce, Ośrodek h2o

Paulina Król

Koordynator HM w Polsce