Příští konference

HM 2018
9. - 15. září 2018,  Beskydská oáza

History Makers v České republice

Výjimečná konference pro mladé vedoucí

„Co je tím nejdůležitějším faktorem pro urychlení šíření evangelia ve světě? Kdybychom mohli dělat jen jednu věc, co by to bylo?“ Před dvaceti lety tato otázka odstartovala proces přemýšlení, hledání a modliteb mezinárodního týmu vedoucích, který trval celé dva roky. Na jeho konci stála konference History Makers, protože hlavní odpovědí na původní otázku zněla „vychovat nové vedoucí“.

History Makers je týdenní konference pro mladé vedoucí, která se zaměřuje na 8 klíčových hodnot nezbytných pro každého křesťanského vedoucího. Během celého týdne budeme společně přemýšlet nad každou z nich – velmi interaktivním, osobním a praktickým způsobem, protože součástí každého dne jsou kromě přednášek i workshopy, diskuse, společný čas chval a příležitost trávit čas o samotě s Bohem. Budeme mít skvělou příležitost učit se od sebe navzájem, uctívat Boha a poznávat stejně smýšlející vedoucí z celé republiky.

Důvěrný vztah s Bohem

Bůh hledá odevzdané muže a ženy, jejichž vedení vychází z důvěrného vztahu s Ním.

Zápal pro žeň

Bůh hledá muže a ženy, kteří stejně jako On touží po záchraně ztracených lidí.

Vedení založené na vizi

Bůh hledá muže a ženy, kteří jsou odhodláni přinášet vizi, stanovovat cíle, zapojovat druhé a překonávat překážky, aby získali národy pro Krista.

Srozumitelná evangelizace

Bůh hledá muže a ženy, kteří přinášejí druhým dobrou zprávu o Ježíši Kristu srozumitelně, ale zároveň se zápalem a citlivostí.

Výchova učedníků a vedoucích

Bůh hledá muže a ženy, kteří budou vychovávat další učedníky a vedoucí, aby se i z nich stali vedoucí vedoucích, kteří vychovávají a vyučují zase další.

Priorita rodiny

Bůh hledá muže a ženy, kteří rodinu nebudou odsouvat do pozadí, ale postaví rodinu nade vše ostatní, kromě Něj samotného.

Věrné správcovství

Bůh hledá muže a ženy, kteří jsou věrnými správci svěřených peněz, času a duchovních darů, a to jak ve svém osobním životě, tak ve službě.

Integrita

Bůh hledá bezúhonné muže a ženy, kteří žijí svatě a zodpovědně v každé oblasti svého života.

Konference 2018

 • Příští konference proběhne...

  Příští konference proběhne...

  uprostřed nádherné přírody na Beskydské oáze v Písku u Jablunkova.

 • Je určena především pro...

  Je určena především pro...

  mladé vedoucí, kteří už mají zkušenosti s vedením, ale hledají nasměrování do další služby a příležitost růst v klíčových oblastech pro křesťanské vedoucí

 • Bude stát...

  Bude stát...

  2100 Kč; tato cena zahrnuje ubytování, stravu i veškeré materiály a je dotovaná. Informace o platbě obdržíte až po přijetí přihlášky.

Doporučení a svědectví

Co o History Makers řekli různí vedoucí a účastníci předchozích ročníků

Daniel Hurta, jeden z vedoucích sboru CB Maják, Vsetín

Na History Makers si cením velké praktičnosti, konference pokrývá základní témata rozvoje osobnosti ve vztahu s Bohem. Přináší dovednosti, bez kterých se nemůže obejít žádný křesťan, který chce být zapojen do služby. History Makers jsou dle mne výborným nástrojem především pro vedoucí a týmy ve věku 20-30 let.

Daniel Pípal, frontman kapely Adonai

History Makers byl jediný tréning, který mě v mém vztahu s Bohem opravdu nakopl neskutečným způsobem. Čas během tréningu a impulzy z vyučování byly plně aplikovatelné do naší služby vedení mládeže a přináší to dodnes blahé ovoce. Vnímám, že Duch svatý skrze History Makers jedná a používá si mocně tento nástroj k vybudování, povolání a zmocnění nových služebníků – vedoucích. History Makers změnilo můj duchovní život i službu, do které mě Bůh povolal.

Josh Patty, vedoucí služby Josiah Venture ve Slovinsku

History Makers konference je obrovským přínosem pro náš sbor. Naši mladí lidé teď často čekají, až dostanou od vedoucích sboru novou příležitost se do něčeho zapojit. History Makers pomohlo studentům objevit jejich obdarování a Boží povolání pro ně. Díky tomu jsou mnohem aktivnější a pouštějí se do nových a inovativních služeb jak ve sboru, tak i mimo něj.

další svědectví >>

Kontakt

Příští konference:

9. - 15. září 2018,

Beskydská oáza

Tomas Kolman

Vedoucí HM v České republice