Najbliższa edycja

History Makers 2022
Zjazdy w 2022 odwołane - czekamy na 2023 :), 

History Makers Polska

Co? Gdzie? Jak?

Bóg sprowadza Jego Królestwo na Ziemię. I chce nas do tego angażować <yeah> Chcesz być częścią Jego projektu? Każdy z nas ma różne zainteresowania, predyspozycje, dary, osobowości – i dla każdego jest miejsce w Bożym dziele. Do nas należy przygotowanie się do naszej roli – szczególnie, jeśli chcemy pociągnąć innych ludzi w tym samym kierunku.

History Makers to szkolenie dla liderów i osób zaangażowanych w różne rodzaje służb w Kościele. Przez dwa weekendy będziemy się razem uczyć – słuchając Boga i siebie nawzajem – w zakresie 8 podstawowych, uniwersalnych wartości przedstawionych w Biblii. Po tym czasie twoje serce będzie poruszone, umysł pobudzony, a ręce wyposażone w narzędzia do realizacji planów w zakresie Twoich zainteresowań.

Możesz być już funkcjonującym liderem szukającym narzędzi i odświeżenia, może szukasz Jego wskazówek odnośnie obszaru służby dla ciebie, a może potrzebujesz rozpalić w sobie pasję i miłość do ludzi wokół ciebie – History Makers jest dla Ciebie.

***

Skąd taki program?

Prawie 20 lat temu około 100 chrześcijańskich liderów z różnych kościołów główkowało i zastanawiało się co by zostało, gdyby wybrać najważniejsze prawdy Biblii. Jeśli by tak odcedzić i zobaczyć na co kładziony jest największy nacisk, co tak naprawdę jest najważniejsze w Bożym Słowie, co jest taką esencją? Doszli do wniosku, że jest takich 8 zasadniczych prawd / wartości, które w History Makers nazywamy filarami rozwoju.

History Makers został opracowany przez International Leadership Institute, a w Polsce jest projektem platformy SzukającBoga.pl.

Głęboka więź

Bóg szuka uświęconych kobiet i mężczyzn, którzy żyją w bliskiej relacji z Nim.

Pasja

Bóg szuka kobiet i mężczyzn z pasją dla ludzi, którzy żyją bez Chrystusa.

Wizja

Bóg szuka kobiet i mężczyzn, którzy w oparciu o Biblię, nakreślają wizję, wyznaczają cele, mobilizują Ciało Chrystusa i pokonują przeszkody, aby zdobyć wszystkie narody dla Jezusa.

Ewangelizacja

Bóg szuka kobiet i mężczyzn, którzy żyją Ewangelią i uczą jej w sposób dostosowany kulturowo, z wrażliwością i mocą, aby ludzie z każdej kultury na ziemi mogli ją zrozumieć i przyjąć jej wieczną prawdę.

Pomnażanie

Bóg szuka mężczyzn i kobiet, którzy prowadzą innych liderów w procesie uczniostwa, coachingu i mentoringu, aby oni z kolei stawali się liderami, którzy będą skutecznie szkolić innych.

Rodzina

Bóg szuka kobiet i mężczyzn, którzy są przekonani, że rodzina to podstawa społeczeństwa, i stawiają swoją rodzinę jako priorytet w kształtowaniu liderów.

Zarządzanie

Bóg szuka kobiet i mężczyzn, którzy wiernie zarządzają finansami, czasem i darami duchowymi w swoim życiu i przywództwie, aby zdobywać ludzi dla Ewangelii.

Integralność

Bóg szuka spójnych kobiet i mężczyzn, którzy żyją w świętości i są odpowiedzialni przez Bogiem i Ciałem Chrystusa. Integralne życie uwielbia Boga, chroni liderów przed upadkiem i wspiera rozwój.

Informacje o wydarzeniu

 • Kiedy/gdzie?

  Kiedy/gdzie?

  W tym roku nasze zjazdy zostały odwołane.
  Do zobaczenia w 2023 :)

 • Dla kogo?

  Dla kogo?

  Masz 18-35 lat?
  Angażujesz się w Kościele?
  Chcesz pogłębić relację z Bogiem?
  Masz ochotę się podszkolić?
  Szukasz inspirujących znajomych?

  DLA CIEBIE!

 • Koszt szkolenia

  Koszt szkolenia

  Podamy Wam informacje,
  jak tylko będziemy je mieć :)

HM Polska

Jest wesoło :)

Play   

Świadectwa absolwentów

Zobaczcie co mówią o obozie osoby, które go przeżyły...

Ania, Studentka

Jeśli chodzi o wyposażenie do służby Bogu - myślę, że to najlepszy obóz ever!

Mateusz, Student

To był dla mnie naprawdę wyjątkowy tydzień. Spędziłem dosyć dużo czasu sam na sam z Bogiem i było to głębokie przeżycie. Dzięki temu nasza relacja jest teraz bogatsza, gdyż moja wiara wzrosła. Bóg wypełnił mnie pokojem i przekonaniem, że idę we właściwym kierunku, ale muszę się bardziej poświęcić. Chcę czytać Biblię każdego dnia i spędzać więcej czasu na modlitwie - czuję, że to będzie kluczowe.

Sonia, Studentka

W tym tygodniu Bóg dokładnie pokazał mi co mam robić w najbliższej przyszłości. Są to zadania, które chciałam ominąć, do których zbytnio się nie paliłam. Teraz moje serce jest dla nich rozpalone, bo będę je robić jak dla Pana. Moje nastawienie do nich się zmieniło. Bóg dał mi odwagę i wiele potrzebnej wiedzy. Zdałam sobie sprawę, że On pragnie mojej obecności, żebym zwracała moje oczy na Niego! Czy to nie wspaniałe?

Więcej świadectw >>

kontakt

Najbliższa edycja:

Zjazdy w 2022 odwołane - czekamy na 2023 :),

Paulina Król

Koordynator HM w Polsce