Najbliższa edycja

History Makers 2019
18-20 paź & 13-15 gru,  Wisła, ośrodek KŁOS

History Makers Polska

Co? Gdzie? Jak?

Bóg sprowadza Jego Królestwo na Ziemię. I chce nas do tego angażować <yeah> Chcesz być częścią Jego projektu? Każdy z nas ma różne zainteresowania, predyspozycje, dary, osobowości – i dla każdego jest miejsce w Bożym dziele. Do nas należy przygotowanie się do naszej roli – szczególnie, jeśli chcemy pociągnąć innych ludzi w tym samym kierunku.

History Makers to szkolenie dla liderów i osób zaangażowanych w różne rodzaje służb w Kościele. Przez dwa weekendy będziemy się razem uczyć – słuchając Boga i siebie nawzajem – w zakresie 8 podstawowych, uniwersalnych wartości przedstawionych w Biblii. Po tym czasie twoje serce będzie poruszone, umysł pobudzony, a ręce wyposażone w narzędzia do realizacji planów w zakresie Twoich zainteresowań.

Jeśli serio traktujesz Boga, chcesz się rozwijać w relacji z Nim i potrzebujesz inspiracji do dzielenia się Ewangelią – History Makers jest dla Ciebie.

***

Skąd taki program?

Prawie 20 lat temu około 100 chrześcijańskich liderów z różnych kościołów główkowało i zastanawiało się co by zostało, gdyby wybrać najważniejsze prawdy Biblii. Jeśli by tak odcedzić i zobaczyć na co kładziony jest największy nacisk, co tak naprawdę jest najważniejsze w Bożym Słowie, co jest taką esencją? Doszli do wniosku, że jest takich 8 zasadniczych prawd / wartości, które w History Makers nazywamy filarami rozwoju.

History Makers został opracowany przez International Leadership Institute, a w Polsce jest projektem platformy SzukającBoga.pl.

Głęboka więź z Bogiem

Bóg szuka oddanych mu mężczyzn i kobiet, którzy będą odważnymi liderami w oparciu o głęboką więź z Bogiem.

Pasja do zgubionych

Bóg poszukuje oddanych mężczyzn i kobiet, których łączy wspólna pasja względem tych, którzy żyją bez Boga.

Przywództwo z wizją

Bóg poszukuje ludzi, którzy – wierni Biblii – odkrywają wizję, wyznaczają cele, mobilizują Ciało Chrystusa i przezwyciężają przeszkody, aby dotrzeć do wszystkich narodów dla Jezusa.

Ewangelizacja dostosowana do kultury

Bóg poszukuje ludzi, którzy żyją i głoszą Ewangelię z uwzględnieniem odpowiednich aspektów kulturowych, stosowną wrażliwością i mocą tak, aby odwieczna prawda o Dobrej Nowinie mogła być zrozumiana i odebrana w odpowiedni sposób przez ludzi wszystkich kultur świata.

Pomnażanie liderów

Bóg poszukuje mężczyzn i kobiet, którzy prowadzą i szkolą innych liderów, stając się ich mentorami, zaś ci – z kolei – stają się liderami liderów, efektywnie kształcąc innych.

Priorytet rodziny

Bóg poszukuje ludzi, którzy są przekonani, że rodzina stanowi Bożą cegiełkę w budowaniu społeczności ludzkiej i dla których rodzina jest priorytetem w wychowywaniu liderów.

Wierne zarządzanie

Bóg poszukuje ludzi, którzy wiernie zarządzają finansami, czasem i darami duchowymi w swoim życiu i duszpasterstwie, szerząc Dobrą Nowinę wśród innych.

Integralne życie

Bóg poszukuje ludzi integralnych, którzy przeżywają swoje życie w świętości, zdając z niego sprawę przed Bogiem i Ciałem Chrystusa. Integralne życie przysparza chwały Panu, chroni przywódców przed upadkiem i zachęca do rozwoju.

Informacje o szkoleniu

 • Kiedy/gdzie?

  Kiedy/gdzie?

  DWA WEEKENDY!

  18-20 października
  oraz 13-15 grudnia
  (od piątku rano do niedzieli popołudniu)

  Wisła, ośrodek KŁOS

 • Dla kogo?

  Dla kogo?

  Masz 18-35 lat?
  Angażujesz się w Kościele?
  Chcesz się podszkolić?
  Szukasz inspirujących znajomych?

  DLA CIEBIE!

 • Koszt programu

  Koszt programu

  Rejestracja:

  *** jedynie 300 zł ***

  za dwa weekendy
  (zgłoszenia do 14 października)

HM Polska

Jest wesoło :)

Play   

Świadectwa absolwentów

Zobaczcie co mówią o obozie osoby, które go przeżyły...

Ania, Studentka

Jeśli chodzi o wyposażenie do służby Bogu - myślę, że to najlepszy obóz ever!

Mateusz, Student

To był dla mnie naprawdę wyjątkowy tydzień. Spędziłem dosyć dużo czasu sam na sam z Bogiem i było to głębokie przeżycie. Dzięki temu nasza relacja jest teraz bogatsza, gdyż moja wiara wzrosła. Bóg wypełnił mnie pokojem i przekonaniem, że idę we właściwym kierunku, ale muszę się bardziej poświęcić. Chcę czytać Biblię każdego dnia i spędzać więcej czasu na modlitwie - czuję, że to będzie kluczowe.

Sonia, Studentka

W tym tygodniu Bóg dokładnie pokazał mi co mam robić w najbliższej przyszłości. Są to zadania, które chciałam ominąć, do których zbytnio się nie paliłam. Teraz moje serce jest dla nich rozpalone, bo będę je robić jak dla Pana. Moje nastawienie do nich się zmieniło. Bóg dał mi odwagę i wiele potrzebnej wiedzy. Zdałam sobie sprawę, że On pragnie mojej obecności, żebym zwracała moje oczy na Niego! Czy to nie wspaniałe?

Więcej świadectw >>

kontakt

Najbliższa edycja:

18-20 paź & 13-15 gru,

Wisła, ośrodek KŁOS

Paulina Król

Koordynator HM w Polsce