Türkiye Tarih Yazanların Yolculuğu

İstanbul

Tarih Yazanların Yolculuğu

Sevgili Arkadaşımız,

İsa Mesih’in adıyla selamlar!

Tarih Yazanlara  Hoşgeldiniz.

Tanrı’nın Egemenliği için bir lider olarak gelişmenize Ruhsal yatırım yapmak bizim için bir ayrıcalıktır.

Uluslararası Liderlik Enstitüsü (ILI), Tarih Yazanlar’ın ana kuruluşudur. Vizyonumuz, Kutsal Ruh’la güçlenen ve liderlere önderlik yapan liderler aracılığıyla Müjde’nin yayılmasını hızlandırarak tarihi değiştirmektir. Misyonumuz, kadın ve erkekleri en iyi liderlik araçlarıyla eğiterek donatmak ve onlara Tanrı’nın huzurunda değişme fırsatı sunmaktır.

Tarih Yazanların Yolculuğu’nda yerinizi alarak, 20 ülkede 3.000’den fazla yetişen liderden oluşan uluslararası bir topluluğa ve 45 ülkede Uluslararası Liderlik Enstitüsü-ILI tarafından eğitilmiş 50.000’i aşkın kadın ve erkekten oluşan büyük bir aileye katılmaktasınız. Biz, Tanrı Egemenliği’nin ilerlediğini ve kaybolana Müjde’yle ulaşıldığını görmek isteyen, tutkulu Hıristiyanlardan oluşan bir topluluğuz.

Uluslararası konferanslarımızdan birine katılan, Filipinler’den bir kilise Lideri, Tanrı’nın kendisinde bir “kalp ameliyatı” gerçekleştirdiğini paylaşmıştı; kalbini dünyadaki insanlar için açıp kaybolmuşlar için yeni bir tutku koyduğunu söylemişti. Brezilya’daki ulusal konferanslarımızdan birine katılan bir başka lider de, ruhsal motorunu baştan sona elden geçirmek için Tanrı’nın atölyesine girmeye benzediğine tanıklık etmişti. Hıristiyanların imanlarından dolayı eziyet gördüğü bir ülkeden, gizli bir kilisenin genç önderi de, “(Hizmetim) parçaları eksik bir yapboz gibiydi. Tanrı hizmetimizdeki eksik alanları gösterdi ve bizimle konuştu” dedi.

Sizden ve başkalarından benzer tanıklıklar duymayı dört gözle bekliyoruz.  Dünyanın başka yerlerinde Hıristiyan liderler özellikle bu Tarih Yazanlar Yolculuğu için dua ediyorlar. Tanrı’dan, bunu sizin için unutulmaz bir deneyim kılmasını diliyoruz. Bu yüzden bizi takip etmeye devam edin.

Eğer bu konferansa katılmayı düşünüyorsanız yada katıldıysanız, Mesih’e ve kaybolanlara tutkulu, Tanrı’nın vizyonunu yerine getirmek için O’nun halkını harekete geçirip yönlendirmeye kararlı liderlerden oluşan bir ailenin parçası oldunuz.

Vizyonumuz

Kutsal Ruh tarafından güçlendirilmiş, liderlere önderlik yapan liderler aracılığıyla hayatları değiştiren güce sahip olan İsa Mesih’in Müjdesi’nin yayılmasını hızlandırarak tarih akışını değiştirmektir. Bunu İsa Mesihe Güvenerek yapacağız.

Bizimle Mesihte Kalın,

Esenlikler

Türkiye Tarih Yazanlar Takımı Ekibi

Temas

:

,

Sedat & Guzin Selamet

HM coordinators in Turkey